niedziela, listopada 18, 2012

Apel o pomoc


Wczoraj prosiłyśmy Was o pomoc dla Igi.
Dziś okazało się, że apel został rozesłany bez zgody rodziców, stąd edycja postu.

Po rozmowie z nimi zamieszczamy prośbę o nie ujawnianie publiczne danych osobowych Igi. Każdy, kto chce w jakikolwiek sposób pomóc proszony jest o kontakt telefoniczny lub mailowy.
My, na naszej stronie, będziemy na bieżąco informować zainteresowanych o stanie zdrowia Igi.
Oto prośba rodziców, którą prosimy zastąpić poprzedni apel lub usunąć z niego dane osobowe.


Wygrajmy z glejakiem!
Na facebooku ukazała się informacja o chorobie naszej 18-letni córki. Została ona umieszczona bez naszej wiedzy, dlatego poprosiliśmy o jej usunięcie. Jednak prawdą jest, że miesiąc temu u Igi zdiagnozowano glejaka - guza pnia mózgu.
Jak się z nim walczy?
Problem polega na tym, że w Polsce się z nim NIE WALCZY, tylko poddaje się chorych chemio i radioterapii, które i tak sobie z nim nie radzą, jeżeli nie można do tego guza dotrzeć.
Tak jest wypadku naszej córki.
Ze względu na umiejscowienie guza nie można go zoperować ani poddać radioterapii. Chemioterapia została przez onkologa zdefiniowana jako nieskuteczna, gdyż przy glejaku, zlikwiduje ona tylko część komórek nowotworowych, pozostałe zaś jeszcze bardziej się uzłośliwią.
Czy jest jakaś alternatywa?
Jest!!!
Prof. Vogel w Berlinie od lat walczy z sukcesami z glejakiem podając chorym preparat LAIF 612.
Koszt takiej kuracji to około 2 tysiące złotych miesięcznie. Niestety nasz NFZ nie refunduje tej kuracji, tak ja nie refunduje kuracji lekami będącymi w fazie badań klinicznych.
Jeżeli chcecie i możecie nam pomóc to z góry DZIĘKUJEMY!
Iga, Agnieszka i Piotr


Iga, trzymamy za Ciebie kciuki!

1 komentarz:

  1. Iga, Agnieszka i Piotr ... modlimy się za Was, żeby się Wam udało ... dajcie znać, jak Wam można pomóc ... mario1171@tlen.pl

    Mariusz

    OdpowiedzUsuń

Za odwiedziny serdecznie dziękuję :) Każda wizyta i komentarz, sprawia mi wielką przyjemność. :) W miarę możliwości staram się odwiedzać wszystkich czytelników , tych , których znam i tych, którzy odwiedzają mnie po raz pierwszy. :)
Dziękuję i zapraszam ponownie :)

Copyright © 2014 Szysia , Blogger