wtorek, października 09, 2012

Piękno zamknięte w pikselach...

...czyli kilka słów o Darku.
Jest dojrzałym mężczyzną, bardzo skromnym, lecz wyróżniającym się w tłumie oryginalnością. Obserwuje świat bystrym okiem, dostrzegając to, na co zwykły, szary człowiek nie zwróci uwagi. 
Potrafi uchwycić ulotne momenty i formy, i utrwalić je na swoich zdjęciach, na których widać jego oryginalność i duszę artysty.

Aparat fotograficzny jest dla niego tym, czym dla kobiety torebka. Z tą różnicą, że kobieca torebka zawiera masę niepotrzebnych rzeczy, często przypadkowych. Jego aparat zawiera skarby - piękne obrazy przedstawiające często pospolite przedmioty i zwyczajnych ludzi.
Tylko człowiek obdarzony specyficzną wrażliwością, bystrym okiem i spostrzegawczością, potrafi przemienić garść owoców w dzieło sztuki, widok z okna w przepiękny pejzaż, a kobietę w boginię. On to potrafi. On piękno utrwala w pikselach i uczy nas, jak dostrzegać urok prostoty. Taki jest właśnie Dar1930,  bo to jest jego pseudonim, którym podpisuje swoje prace - autor zdjęć, jakie będziemy publikować na naszym blogu.
Przypatrzcie się jego zdjęciom, a dostrzeżecie w nim to, co ja dostrzegłam.
Zapraszam do >>>G A L E R I I<<< , w której możecie obejrzeć inne jego prace. 


3 komentarze:

  1. piękne zdjęcia. Jedzenie wygląda apetycznie i kobieta też ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Po prostu artysta. Takie fotki to arcydzieła. Szczegóły pięknie dopracowane. Kompozycje przemyślane. I rzeczywiście zdjęcia zaostrzają apetyt :)

    OdpowiedzUsuń
  3. jestem ciekawa czym nas jeszcze zaskoczycie :)

    OdpowiedzUsuń

Za odwiedziny serdecznie dziękuję :) Każda wizyta i komentarz, sprawia mi wielką przyjemność. :) W miarę możliwości staram się odwiedzać wszystkich czytelników , tych , których znam i tych, którzy odwiedzają mnie po raz pierwszy. :)
Dziękuję i zapraszam ponownie :)

Copyright © 2014 Szysia , Blogger