środa, sierpnia 14, 2013

Liebster Award po raz drugi

Po raz kolejny zostałam typowana do zabawy. Tym razem przez Avę z blogu http://mystylemyeveryday.blogspot.com/
Bardzo dziękuję :)

,,Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za dobrze wykonaną robotę. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów :) więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na pytania od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 5 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 5 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."


Pytania

1. Czy podoba Ci się "blogosfera"?
Jak najbardziej. Sama jestem zdziwiona, że aż tak przypadła mi do gustu.  Oczywiście nowe znajomości tutaj to wspaniała sprawa. :)

2. Z jakiej dziedziny jesteś najlepsza?
Nie mam pojęcia z czego mogłabym być najlepsza. Ze wszystkiego po trochu, z niektórych rzeczy w ogóle... Chyba nie potrafię wskazać jednej rzeczy, tak do końca, którą miałabym opanowane do perfekcji :)

3. Co jest Twoją "pietą Achillesa"?
Technika w pewnym stopniu, absolutnie i do końca mechanika. Nie potrafię też zapamiętać żadnego usłyszanego kawału. Mam też słomiany zapał, zapalam sie do czegoś a potem okazuje się, że to nie to, że nudne i nieciekawe.  Cóż, pięty dwie tylko a znalozłoby się więcej... :)

4. Gdzie chciałabyś mieszkać?
Tu gdzie jestem jest mi dobrze :) 

5. Czy Obama będzie na  szczycie G20 w Petersburgu (wprawdzie potwierdził)?
Ano będzie :)
..........................................................................................................................................................
Kochani, nikogo nie typuję tym razem. Po prostu nie mam czasu. Wyjeżdżam niedługo i sporo spraw mi zostało do zrobienia. A tu trzeba by wykombinować pytania i rozejrzeć się po blogach. 
Jak wrócę to coś wykombinuję.

7 komentarzy:

 1. Felicitaciones por el premio, las respuestas a ciertas preguntas muchas veces nos acercan un poco más al lector y quien escribe.
  Mil gracias por la vista, te dejo un fuerte abrazo, bella jornada!

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje, należało się! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłego wyjazdu i odpoczynku życzę. No i oczywiście gratulacje za docenienie.

  OdpowiedzUsuń

Za odwiedziny serdecznie dziękuję :) Każda wizyta i komentarz, sprawia mi wielką przyjemność. :) W miarę możliwości staram się odwiedzać wszystkich czytelników , tych , których znam i tych, którzy odwiedzają mnie po raz pierwszy. :)
Dziękuję i zapraszam ponownie :)

Copyright © 2014 Szysia , Blogger