środa, kwietnia 09, 2014

Chwalenie się nie jest złe, po prostu radość mnie rozpiera :)))

Mówi się, że szczęście parami chodzi ale chyba się nie zgodzę, ostatnio tyle dobrych wiadomości, miłych , radosnych i wspaniałych, że trzeba rzec - Szczęście jest jak rozbrykana drużyna  piłkarska po wygranym meczu :)

Większość  już pewnie wie, że pisuję również na portalu  PnK . Wstawiam tam między innymi teksty z naszego bloga, co jest świetną reklamą, jak i piszę nowe, niepublikowane tutaj.  Przy okazji też zdobywamy nowych czytelników oczywiście. Poznaję też  wspaniałe kobietki i ich blogi, na które pewnie bym nie trafiła zeby nie ów portal.
Każdy znajdzie coś dla siebie. Łącznie z sympatyczną atmosferą :)
Na portalu wiele modernizacji, nowości, można połączyć się z Fb, publikować jednocześnie na obu stronkach i dzięki temu oszczędzamy czas, nie trzeba skakać w zakładki, żeby przeczytać nowinki. Wszystko w jednym miejscu.
I teraz się pochwalę( inaczej mogę pęknąć :)
Niedawno zostałam  mile zaskoczona. Chyba nawet trochę mnie zatkało bo przez kilka sekund nie mogłam wydobyć słowa , takie małe oszołomienie. :)
Zaproponowano mi przyjęcie tytułu Ambasadorki portalu PnK.
W pierwszym momencie jest wielka radość, takie cudowne uczucie, że dostąpiłam tego zaszczytu, chyba nawet euforia- Jak to, ja!? Zaraz potem szybka myśl - czy dam radę , czy nadaję się, czy potrafię i czy w końcu nie sknocę czegoś :)
Nie da się ukryć jednak, że radość jest naprawdę ogromna. Czuję się w pewien sposób wyróżniona a to jest niesamowicie sympatyczne, cudowne, wspaniałe i mobilizujące .

Przy okazji pięknie dziękuję Administracji portalu
Cieszę się bardzo i mam nadzieję, że podołam . :)


I chociaż za oknem deszcz i burza, szaro i chłodno, czuję się szczęśliwa, a buzia sama się uśmiecha.
Pomimo tego, że wiele potrafię, jednak nie potrafię wszystkiego. Okazuje się jednak, że co jakiś czas wkracza w nasze życie świeży, ożywczy powiew nowości. Coś nad czym się nie zastanawiało , nie potrafiło ale okazuje się, że jest do opanowania, nauczenia i poznania.
I chyba na tym to w sumie polega. Nie bać się i iśc do przodu :)

Miłego popołudnia kochani :)


15 komentarzy:

 1. Najwazniejsze jest by to co robimy przynosilo nam zadowolenie!,Gratuluje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dreszko! Gratulacje!
  Jestem przekonana, że wybór Ciebie był dla portalu strzałem w 10! :)

  Cholera Naczelna

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem PnK ma dobry gust ! Moja siostra jest po prostu stworzona do tego:) Siostrzyczko gratuluję Ci! i wiem, że podołasz! Jestem dumna z Ciebie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje! oby tak dalej :))

  OdpowiedzUsuń
 5. GRATULACJE !!!!!!! Super :) :*

  OdpowiedzUsuń
 6. GRATULUJE:) Pewnie, że dasz radę, wybrali najlepszą
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. GRATULACJE!!!!! Na pewno zasłużyłaś sobie na to wyróżnienie!
  Cieszę się razem z Tobą i pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. GRATULUJĘ :)

  JA jestem pewna, że wybrali najlepszą osobę ;) bo troszku Cię znam i wiem, że nadajesz się jak nikt inny buziak i jestem z Ciebie bardzo dumna :*

  KRESKA

  OdpowiedzUsuń
 9. I jeszcze ja dołączam trochę spóźnione gratulacje :) W sumie, kiedy weszłam na PnK to też chciałam pisać nowe teksty, ale na razie czasowo się nie wyrabiam. Jednak do tego zmierzam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Gaja :) U mnie z czasem też różnie a teraz jak ciepło to i na powietrze człowiek ciągnie :)

   Usuń
 10. Gratuluję! Niezłe wyróżnienie! Ja ostatnio się tam zarejestrowałam, ale nie bardzo ogarniam cały portal... :( Blondynka, i to jeszcze ciemna... :(

  OdpowiedzUsuń

Za odwiedziny serdecznie dziękuję :) Każda wizyta i komentarz, sprawia mi wielką przyjemność. :) W miarę możliwości staram się odwiedzać wszystkich czytelników , tych , których znam i tych, którzy odwiedzają mnie po raz pierwszy. :)
Dziękuję i zapraszam ponownie :)

Copyright © 2014 Szysia , Blogger