czwartek, września 20, 2012

streetcom.pl

Jakiś czas temu zarejestrowałam się na portalu streetcom.pl. Poleciła mi go koleżanka mówiąc, że można otrzymać próbki rożnych rzeczy do testowania. Nie bardzo wierzyłam, gdyż w sieci jest wiele pseudofirm oferujących różne cuda, a tak naprawdę wyłudzających dane osobowe. Karolina przekonała mnie jednak i zapisałam się.

Wypełniłam ankiety w swoim profilu, odesłałam umowę i dość szybko otrzymałam ofertę przetestowania kapsułek piorących Ariel. Zgodziłam się i po kilku dniach otrzymałam paczkę zawierającą opakowanie kapsułek dla mnie i zestaw próbek dla znajomych. Moim zadaniem było rozdanie ich, a potem spotkanie się z obdarowanymi i wypytanie o wrażenia z użytkowania.
Spostrzeżenia i opinie musiałam opisywać w formie raportów. Nie było to zbytnio trudne ani uciążliwe.
Po niedługim czasie otrzymałam kolejną ofertę. Tym razem miałam wraz ze znajomymi przetestować odświeżacze powietrza.
Co mi daje bycie ekspertem Streetcom? Przede wszystkim możliwość sprawdzenia produktów, których nie znam. Mogę podzielić się swoją opinią z innymi, sprawdzić jakie zdanie mają oni. A wszystko to w fajnej atmosferze. Skoro regularnie spotykam się z koleżankami, to czemu nie połączyć tych naszych pogaduszek z  czymś ciekawym?

Polecam Wam portal streetcom.pl. Zarejestrujcie się i sami sprawdźcie jak to działa.


>>TUTAJ MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ<<

3 komentarze:

 1. Kiedyś się rejestrowałem ale chcieli za dużo poufnych danych i ich olałem.

  OdpowiedzUsuń
 2. streetcom-ka27.09.2012, 13:20

  a ja wysłałam umowę do nich
  w końcu skoro ktoś robi mi prezenty w postaci produktów do testowania, to zrozumiałe, że chce wiedzieć dokąd to idzie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba potrzeba czasu, troszkę u mnie z tym krucho

  OdpowiedzUsuń

Za odwiedziny serdecznie dziękuję :) Każda wizyta i komentarz, sprawia mi wielką przyjemność. :) W miarę możliwości staram się odwiedzać wszystkich czytelników , tych , których znam i tych, którzy odwiedzają mnie po raz pierwszy. :)
Dziękuję i zapraszam ponownie :)

Copyright © 2014 Szysia , Blogger