sobota, stycznia 05, 2013

Konkurs - zagadka


Mamy dla Was konkurs :) Poniżej przeczytacie tekst napisany przez jedną z naszych czytelniczek. Opisuje ona pewien przedmiot, który zamówiła przez internet. Waszym zadaniem będzie odgadnięcie jaki to jest przedmiot. 
Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach. Jeśli nie jesteście obserwatorami naszego bloga (lub nie wpisujecie się będąc zalogowanym do swojego profilu), wtedy prosimy o podanie adresu mailowego, pod którym mogłybyśmy skontaktować się z Wami w przypadku wygranej. Oczywiście, warunkiem przesłania nagrody jest podanie adresu do wysyłki :)
Gdyby okazało się, że prawidłową odpowiedź poda więcej niż jedna osoba, wtedy wylosujemy zwycięzcę.
Sponsorem nagród jest Scarlett :)

Gdy  zobaczyłam to cudo,oszalałam! Na pewno każda kobieta zna to uczucie, gdy serce przyspiesza, tętno wzrasta i zapominamy oddychać. Takie to  niepozorne, nie za duże, nie za małe... ale za to z jaką  mocą.  Najpierw  obejrzałam sobie dokładnie  z każdej strony, czy aby na pewno o to mi chodziło? I, oczywiście, czy  będzie mi pasowało. Zamknęłam oczy i w myślach chwyciłam za najdłuższa część  wystającą z niego. Uffff... pasuje, stwierdziłam  A czy dobrze będzie się prezentować  obok mnie, podczas moich szaleństw? To kolejne pytanie, jakie mi się nasunęło, ale  jak tylko wyobraziłam sobie siebie, blat kuchenny  i  moje  cudo...  Otworzyłam oczy  bo tak mi  się zrobiło gorąco, jakbym stała w samym środku ogniska. Ale najpierw to cudo i ja musimy wspólnie popracować żeby się dotrzeć. Cudo pokaże co potrafi i albo skończy z tarczą, albo polegnie na tarczy ;) a jak się sprawdzi, to  będziemy częściej bawić się razem w kuchni... 

Decyzja zapadła. Klik na enter i mam. Już   praktycznie jest mój!


Nagrodami w konkursie są:

* kosmetyczka Lirene o wymiarach 20cm X 13 cm,

wraz z zestawem mini-kosmetyków:

* płyn micelarny Avene o poj. 25 ml.
* tonik dermatologiczny Ducray Squanorm poj. 30 ml.,
* krem złuszczająco - zmiękczający na zniszczone pięty firmy Propodia - 3 saszetki 3 ml.,
* żel do mycia twarzy do skóry trądzikowej i tłustej Purritin firmy Iwostin - 3 saszetki 3 ml.,
* sebo - regulujący krem  nawilżający przeciw błyszczeniu się skóry Effaclar Mat firmy La Roche-Posay - 3 saszetki 2 ml.,
* krem na noc Renovation firmy Siquens - 2 saszetki 2 ml.,
* kojące mleczko do ciała 12% Omega firmy Eucerin - saszetka 6 ml.,
* maseczka oczyszczająca Perfekcja firmy Dermika - saszetka 10 ml.Na Wasze odpowiedzi czekamy do 13. stycznia. 
Rozwiązanie podamy 14. stycznia w godzinach wieczornych.
Powodzenia!

12 komentarzy:

Za odwiedziny serdecznie dziękuję :) Każda wizyta i komentarz, sprawia mi wielką przyjemność. :) W miarę możliwości staram się odwiedzać wszystkich czytelników , tych , których znam i tych, którzy odwiedzają mnie po raz pierwszy. :)
Dziękuję i zapraszam ponownie :)

Copyright © 2014 Szysia , Blogger